LESER w Polsce

leser141003_11Firma LESER GmbH obecna jest na rynku polskim od wielu lat. W 1999 roku utworzone zostało na terenie Polski generalne przedstawicielstwo firmy, w celu wzmocnienia i poszerzenia kontaktów z Odbiorcami.
W związku z ciągłym wzrostem znaczenia Polski w handlu międzynarodowym, firma LESER GmbH zdecydowała się na otwarcie spółki-córki LESER Polska Sp. z o.o. Ma ona, wraz z istniejącym już przedstawicielstwem, jeszcze bardziej podnieść poziom wsparcia technicznego i serwisowego na terenie Polski. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie swoich pracowników, w dziedzinie zastosowania i obsługi zaworów bezpieczeństwa, oferuje możliwość przeprowadzenia szkoleń, według życzenia, na miejscu u Klienta lub w siedzibie LESER Polska. Gwarantuje to optymalną obsługę każdego Klienta, zgodnie z jego potrzebami.

Otwarcie w Polsce magazynu, dysponującego szerokim asortymentem zaworów bezpieczeństwa, w wykonaniu z przyłączami kołnierzowymi i gwintowymi, gwarantuje krótkie terminy dostaw.

Dzięki sprawnej logistyce istnieje możliwość szybkiego sprowadzenia dodatkowych elementów, takich jak płytki bezpieczeństwa, zawory przełączeniowe, armatura z tworzyw sztucznych, zawory probiercze, denne czy do poboru próbek .

Spółka-córka firmy LESER w Polsce, świadczy swoim Odbiorcom pełen zakres usług związanych z:

  • doboremleser141003_28
  • regulacją
  • konserwacją
  • naprawą zaworów bezpieczeństwa

Masz pytania

Wsparcie tech.

Leser

Wierzymy, że zgromadzone informacje będą stanowiły źródło wiedzy na temat firmy...

Wsparcie techniczne