LESER w Polsce

leser141003_11Firma LESER GmbH obecna jest na rynku polskim od wielu lat. W 1999 roku utworzone zostało na terenie Polski generalne przedstawicielstwo firmy, w celu wzmocnienia i poszerzenia kontaktów z Odbiorcami.
W związku z ciągłym wzrostem znaczenia Polski w handlu międzynarodowym, firma LESER GmbH zdecydowała się na otwarcie spółki-córki LESER POLSKA Sp. z o.o. Ma ona, wraz z istniejącym już przedstawicielstwem, jeszcze bardziej podnieść poziom wsparcia technicznego i serwisowego na terenie Polski. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie swoich pracowników, w dziedzinie zastosowania i obsługi zaworów bezpieczeństwa, oferuje możliwość przeprowadzenia szkoleń, według życzenia, na miejscu u Klienta lub w siedzibie LESER POLSKA. Gwarantuje to optymalną obsługę każdego Klienta, zgodnie z jego potrzebami.

Otwarcie w Polsce magazynu, dysponującego szerokim asortymentem zaworów bezpieczeństwa, w wykonaniu z przyłączami kołnierzowymi i gwintowymi, gwarantuje krótkie terminy dostaw.

Dzięki sprawnej logistyce istnieje możliwość szybkiego sprowadzenia dodatkowych elementów, takich jak płytki bezpieczeństwa, zawory przełączeniowe, armatura z tworzyw sztucznych, zawory probiercze, denne czy do poboru próbek .

Spółka-córka firmy LESER w Polsce, świadczy swoim Odbiorcom pełen zakres usług związanych z:

  • doboremleser141003_28
  • regulacją
  • konserwacją
  • naprawą zaworów bezpieczeństwa

Masz pytania

Wsparcie tech.

Leser

Wierzymy, że zgromadzone informacje będą stanowiły źródło wiedzy na temat firmy...

Wsparcie techniczne

Zapisz się do newslettera LESER Polska!

Wyślij mi newsletter (możesz wypisać się w każdej chwili).

FreshMail.pl