Kariera

Firma LESER Polska Sp. z o.o. jest częścią LESER GmbH, dla której istotne jest bycie zawsze o krok przed innymi, idące w parze z tradycyjnymi wartościami. Wierzymy w nieustanny rozwój. Poszerzanie swojej wiedzy i kwalifikacji, zdobywanie nowych kompetencji sprzyja profesjonalnemu doradztwu oraz rzetelnej obsłudze naszych Klientów.

Pracując w LESER Polska jesteśmy świadomi, że warto dzielić się wiedzą, doświadczeniem i radą. Rozbudowując nasze przedsiębiorstwo, budujemy swoje kariery i markę, przeżywając przy tym niezapomniane chwile.

W naszej firmie wiemy, że najważniejsi są kompetentni pracownicy.

Aktualna oferta pracy:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy Techniczno-o-Handlowego, do naszego Biura Regionalnego w Katowicach.

Główne obowiązki Doradcy Techniczno-Handlowego:

  • Kontakt z klientami w zakresie: sporządzania ofert, doradztwa technicznego, dbałości o poprawę wiedzy o produktach wśród odbiorców;
  • Wprowadzanie na rynek nowych produktów;
  • Samodzielne wyszukiwanie nowych kontrahentów;
  • Udział w negocjowaniu kontraktów;
  • Bezpośrednie kontakty z niemieckim producentem.

Jako przedsiębiorstwo oferujemy:

  • Pracę w firmie o trwałej, mocnej światowej pozycji;
  • Docelowe zatrudnienie na czas nieokreślony;
  • Dobre, stabilne warunki zatrudnienia;

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres p.wegrzyn@leser.pl

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia, oferta pracy nie będzie rozpatrywana.
Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Masz pytania

Wsparcie tech.

Leser

Wierzymy, że zgromadzone informacje będą stanowiły źródło wiedzy na temat firmy...

Wsparcie techniczne